Bardzo wysoka jakość produktu da domownikowi ogromną satysfakcje z użytkowania podłogi bambusowej.

12 lipca, 2021 0 przez admin

Co najlepiej położyć na podłogę w domu? Czy lepsza w tym wypadku będzie deska warstwowa, lakierowana, lita, olejowana, a może ostatni hit jakim jest podłoga bambusowa? Podłogi wykonane z deski bambusowej cechują się wyjątkowym designem, i wyjątkową twardością. Jej wybarwienia nadają wnętrzom nietuzinkowego charakteru.

Bardzo wysoka jakość materiału zagwarantuje odbiorcy ogromną satysfakcje z zastosowania bambusowej podłogi przez długie lata. Podłogi są łatwe w montażu, zaś dzięki użyciu ekologicznych środków konserwujących utrzymanie w czystości podłogi to przyjemność. Towar do produkcji tej podłogi sprowadzany jest z plantacji fairtrade. Dzięki temu że materiał bambusowy cechuje się dużą gęstością a dodatkowo wytrzymałością, te podłogi są ponad dwukrotnie bardziej trwałe aniżeli zwykłe podłogi drewniane. Przy użyciu najnowszej technologii , która opiera się na pokryciu desek wieloma warstwami specjalnego lakieru, bambusowe podłogi jest bardzo odporna na ścieranie. Zarówno unikatowy wygląd jak również wysoka trwałość bambusowych podłóg, to nie tylko i wyłącznie wyjątkowa przyjemność dla Twoich stóp ale i dla Twojego budżetu. Biorąc pod uwagę materiał wykorzystany do produkcji bambusowej podłogi, przy działaniu wilgoci taki materiał cały czas się kurczy lub rozszerza.

Dlatego warto zabezpieczyć ten materiał przed uszkodzeniami, wykorzystując do tego odpowiednie środki do pielęgnacji. Deski bambusowe należy zabezpieczyć przed uszkodzeniami stosując adekwatne działania pielęgnacyjne jak np. usuwanie kurzy, czy piachu.