Zdecydowana większość grafików komputerowych ma swój cennik w zależności od zaawansowania zamówienia.

25 sierpnia, 2021 0 przez admin

Doskonale pamiętam jak na początku swojej kariery z niezależnej racy z własnego domu starałem się robić wszystko sam. Spędzałem wiele godzin na nauce obrabiania filmów, nauce zarządzania social media lecz zdecydowanie najwięcej swojego czasu spędzałem na tworzeniu grafik, które ostatecznie i tak były co najwyżej poprawne. W pewnym momencie znalazły się w mojej pracy dodatkowe środki i wtedy po raz 1-szy w życiu zdecydowałem się zlecić zaprojektowanie wizytówki. Przyzwyczaiłem się do załatwiania wszystkich spraw samodzielnie, więc byłem bardzo sceptycznie nastawiony. Ku mojemu zdziwieniu gotowy projekt został przysłany w ten sam dzień, a jego jakość przeszła moje oczekiwania. Od tej chwili grafik komputerowy bardzo zyskał w moich oczach, a ja systematycznie korzystam z usług kilku zaprzyjaźnionych grafików.

W większości zlecam zwykłe projekty logo do nowo wydanych produktów, grafiki na bloga lub wpisy na mediach społecznościowych. Korzyści z tego typu współpracy jest wiele ale najistotniejsze 2 to oszczędność czasu i nerwów. Wszak nie każdy z nas ma twórczy dryg.

Zdecydowanie lepiej jest wykorzystać nasze talenty, a grafiki zlecić. Jeśli chodzi o opłaty, to są dość przystępne. Zdecydowana większość grafików ma swój cennik w zależności od złożoności zamówienia. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to okres wykonania takiego zamówienia, a właściwie liczba zamówień u grafika komputerowego. Często jest tak iż termin wykonania zlecenia wynosi kilka dni, natomiast my musimy mieć coś w tej chwili. Z tego powodu w wypadku takiej współpracy zdecydowanie polecam współpracować z kilkoma dobrymi grafikami.

Link: https://pogografika.pl/projektowanie-i-druk-ulotek/